Witamy Szanownych Gości

noclegi wieliczka

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty pokoi gościnnych Kwatery Górsko. Kwatery prywatne mieszczą się na piętrze domu jednorodzinnego. Dom położony jest w centrum Wieliczki nieopodal Kopalni Soli (150m). W pobliżu znajduje się baza gastronomiczna (restauracje, bary). Cena noclegu w zależności od ilości osób wynosi 30-50 zł za dobę, 20 zł za dzieci. Zapraszamy!

Oferujemy

Noclegi w trzech pokojach cztero- osobowych z dostępem do kuchni i łazienki. W każdym pokoju do dyspozycji Państwa jest odbiornik TV jak również bezprzewodowe łącze internetowe (neo- strada), na podwórzu bez- płatny, bezpieczny parking, wypożyczalnia rowerów.

Czy wiesz, że...
Wieliczkę z racji dużego znaczenia dla kultury i dziedzictwa ludzkości, wpisano w 1978 na prestiżową Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Podziemna trasa turystyczna stanowi najważniejszy produkt turystyczny Wieliczki decydujący o jej tożsamości na rynku krajowym i zagranicznym. Obok tej głównej atrakcji turystycznej, Wieliczka posiada szereg zabytków architektury naziemnej związanej z historią i kulturą miasta. Zapraszamy do zwiedzania pięknej, historycznej Wieliczki!

Rezerwacja

Aby zarezerwować nocleg prosimy
o kontakt telefoniczny
(012) 27-83-856.

Kwatera Górsko

Noclegi Wieliczka
ul. Górsko 4
32-020 Wieliczka
woj. małopolskie
tel.: (012) 27-83-856

Dojazd